Otopay

Otopay

Satışını yaptığımız Çözüm ortağı olduğumuz diğer bir kart ise otopay

Otopay

Otopay kart alternatif ödeme yöntemi

Otopay genellikle bayanların çok sevdiği alışverişi erkeklerde sık yapmaktadır. İnternet sayesinde çok kolay alışveriş yapılabilmekte istediğimiz ürünler daha uygun fiyatlara kapımıza kadar gelmektedir. Hem zaman hem de para kazandıran internetten yapılan alışverişlerin iyi olduğu kadar olumsuz yanları da olabilmektedir. İstediğiniz ürünün renk ve modelinin siparişinizle aynı olmaması bir dezavantaj olsa da ürün iadesi yapılarak bu sorun çözülebilmektedir. Daha büyük bir sorun internet üzerinden alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçmesi ve kötüye kullanılması. Maalesef böyle bir durumda zararınız çok büyük olabilir. Bunun önüne geçmek için tasarlanmış olan otopay ödeme sistemi ile alış verinizi güvenle yapabilirsiniz.

Otopay ön ödemeli bir sanal karttır. Dilediğiniz miktarda para yükleyerek mevcut bakiyeniz oranında alışveriş yapmanıza olanak sağlar. Bu sistem sayesinde kart veya kimlik bilgilerinize ihtiyaç duyulmamaktadır. Günümüzde dolandırıcılık olaylarının artması ekstra güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlamış bu sayede otopay sistemi kurulmuştur. Güvenlik açıklarını ortadan kaldırdığı gibi, içindeki bakiye kadar kullanılabilir olması harcamalarında kontrol altında tutulmasını sağlamaktadır.  19 haneli pin kodu ve güvenlik numarası içeren otopay kartına euro bazında bakiye yükleyerek otopay anlaşmalı internet sitelerinde alışveriş yapılabilmektedir. Tek kullanımlık kart olmasından dolayı anlaşmalı internet sitesinden alışveriş yaparken içerisindeki bakiyenin tamamının kullanılması gerekmektedir. Kullanılan kart ikinci kez kullanılamaz. Bu da kartın ne derece güvenli olduğunu göstermektedir. Otapay kartlar için kullanılan kart kelimesi sanal üretilmiş olan pin kodlarından ibarettir. Alışveriş esnasında bu pin kodları kullanılarak alışveriş yapılmakta yeni bir kart için yeni numaralar gerekmektedir.

Otopay kart sahibi olmak oldukça kolaydır. Otopay kart satışı yapan güvenilir sitelerden 7/24 müşteri temsilcilerini arayarak otopay kart satın alabilirsiniz. Güvenliğe ihtiyaç duyulduğu günümüzde böyle bir hizmetin var olması güvenli alışverişin kapılarını aralamış bu sayede otopay kart kullanıcılarının sayısı da gün geçtikçe artmaya başlamıştır. 10 euro ile 10000 euro arasında bakiye yükleyebilir ve bu bakiyenizi tek seferde size özel pin kodunu kullanarak güvenle harcayabilirsiniz. Kimlik ve kart bilgilerinin ihtiyaç duyulmadığı otopay karta isteyen herkes sahip olabilmektedir. http://www.otopaykartal.gen.tr/