Astropay Card

Astropay Card

Astropay card nedir astropay card hakkında her şey

Astropay Card

Astropay card avantajları sınırsız limit

Astropay Card ingiliz şirketi tarafından kurulan, Amerika’da hızlı bir şekilde büyüyen ve Türkiye’de de faaliyetlerini hızlı bir şekilde ilerleten sanal ön ödemeli bir yöntemdir. Hem bireysel hem de firmalara büyük kolaylık sağlayacak bu sistem ile size verilen 16 haneli pin kodunu ödeme yapacağınız sisteme girerek 2 dakikanızı bile almayacaktır. Zamandan tasarruf ederek gerçek işinize daha çok odaklanabileceksiniz. Bakiye miktarları; 10$,15$,20$,25$,50$,100$,250$,500$ olan astropay card ile kişisel bilgilerinizin paylaşılmadığından emin olarak rahat bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı gibi kullanım süresi olan ve 1 yıllık süresi bulunarak sanal paranız olarak size hizmet vermektedir.

Kartınızdaki limiti istediğiniz şekilde bölerek, istediğiniz sitelerde rahatça harcayarak kartınızdaki limiti kullanabilirsiniz. Limit bittikten sonra kartınız iptal olacaktır ve tekrar almak istediğinizde, siteye girerek istediğiniz limitte seçerek kartınızı anında almış olursunuz. Bu sayede kişisel bilgilerinizin paylaşılmadığına dair içiniz rahat olacaktır. Tüm Dünya’da geçerliliği olan astropay card sizin internet üzerindeki sanal para ödeme noktasında yardımcınız olacaktır. Müşteri memnuniyet odaklı başlatılan çalışmaların ikinci önemli unsuru ise, kişisel bilgilerin güvenirliliği olmuştur.

33.000 civarı internet sitesinde faaliyeti olan kuruluşla ödeme noktasında sıkıntı çekmeyeceksiniz. Tabi ki şunu da söylemeden geçmemek lazım, astropay cardınızı Türkiye Cumhuriyetin izinli oyun siteleri, alışveriş siteleri gibi güvenli ve yasal olan sitelerde kullanmalıyız. Eğer yasal olmayan sitelere girerseniz ve paylaşacağınız bilgilerin çalınması halinde sorumluluk sadece tüketiciye ait olacaktır. Kredi kartlarında ve ön ödemeli kartlarda verilen faiz ve kart kullanım ücreti astropay’da bulunmamaktadır. Sadece satın alırken kdv ve vergiyle birlikte ödeyeceğiniz ücret ile sizde astropaylı olabilirsiniz. 7/24 hizmette bulunan site, kafanıza takılan herhangi bir soruda dahi içinizi rahatlatacak cevaplarıyla sizin hizmetinizde olacaktır.